Mr&Ms Beauty’de Freelancer Olarak Çalışmak

Bir güzellik salonuna bağlı olmadan dilediğin gibi dilediğin saatte çalışmak, kendi müşterini seçebilmek ve kalabalıktan uzakta olmak ister misin? Mr&Ms Beauty, buna yönelik ve kolayca kayıt olup hemen çalışmaya başlayabileceğin bir uygulama. Çünkü uygulama freelance stilistler ile bulunduğu konumda hizmet almak isteyen kullanıcıları zahmetsizce bir araya getirmeyi amaçlıyor. Bu nedenle, hem stilistler hem de güzellik ve kişisel bakım servisi almak isteyen kullanıcılar için oldukça kolay kullanılabilecek bir arayüz sunuyor. 

Günümüzdeki şartlar düşünüldüğünde, evinde, otelinde ya da ofisinde güzellik hizmeti almak isteyen kişilerin sayısının da giderek arttığını görebiliriz. Evden çıkamayan ya da çıkmak istemeyen, ofiste önemli bir toplantıya hazırlandığı için kısıtlı vakti olan ya da davet, düğün, kına, nişan, mezuniyet gibi etkinliklere rahat bir ortamda hazırlanmak isteyen kişiler, bulunduğu yerde güzellik ve kişisel bakım servislerine ulaşmak istiyor. Mr&Ms Beauty uygulaması, pratik kullanımı ve güvenli deneyimi ile freelance stilistler ile bu kullanıcılara aracılık ediyor.  

Uygulama Hakkında Bazı Önemli Bilgiler

Mr&Ms Beauty uygulaması, App Store ve Google Play Store üzerinden iki farklı versiyon ile sunuluyor. Bunların bir tanesi evde, ofiste, otelde ya da bulunduğu herhangi bir konumda hizmet almak isteyen kullanıcılara yönelik. Diğer versiyon ise stilistler için özel olarak tasarlanmış.

Mr&Ms Beauty aracılığı ile çalışmaya başlamak için öncelikle, uygulamanın freelancer versiyonunu mobilden indirmen gerekiyor. Bu uygulamaya “Mr&Ms Beauty Pro” adı ile arama yaparak kolayca ulaşabilirsin. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli bilgileri doldurarak hemen profilini oluşturmaya başlayabilirsin. Ayrıca uygulamaya kayıt olmanın ücretsiz olduğunu da belirtmek isteriz. 

Kayıt olduktan sonra, profiline fotoğrafını ve iletişim bilgilerini ekleyebilirsin. Ardından sunduğun servisleri ve hizmet vermek istediğin konumu belirtmelisin. Bu servisler kadın/erkek kuaför, manikür & pedikür, makyaj, kaş & kirpik, örgü, türban tasarım, tırnak ve benzeri hizmetler olabilir. Bu alanlardaki tecrübelerini, sertifikalarını ya da yaptığın işlerin fotoğraflarını uygulama üzerinde paylaşabilirsin. Böylece, kullanıcılar tercih aşamasında senin hakkında bilgi sahibi olacak ve seçim yapması kolaylaşacaktır.

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra, çalışmak istediğin zamanlarda çevrimiçi olman yeterli. Çevrimiçi olduğun süre boyunca müşterilerinin randevu taleplerini ve bu randevuların detaylarını görebilirsin. Bunları sana verilen süre içerisinde reddedebilir ya da onaylayabilirsin. 

Bir randevuyu onayladıktan sonra, sıra hizmetini sunmak için yola çıkmaya geliyor. Müşterinin bulunduğu konumu uygulama üzerinde görebiliyorsun. Ayrıca müşterin ile iletişime geçmek de çok kolay: dilersen detaylar için uygulama aracılığıyla ona mesaj atabilir ya da onu arayabilirsin. 

Servis vereceğin noktaya ulaştıktan sonra servisi başlattığını uygulama üzerinden bildirmen ve kişisel bakım servisi bittikten sonra servisi sonlandır seçeneğini işaretlemen yeterli. Ayrıca, hizmeti tamamladığını bildirdikten sonra kullanıcıyı değerlendirebilirsin. Hizmet aldıktan sonra kullanıcı da seni değerlendirebilir. Böylece, daha çok çalıştığında ve yüksek puan aldığında daha çok tercih edilirsin. 

Mr&Ms Beauty uygulaması üzerinden elde edeceğin kazanç ise tamamen sana ve vereceğin hizmetlere bağlı. Ne kadar randevu aldığın ve hizmet tamamladığın kazancını belirliyor. Tamamladığın servisler için yapılan ödemeler ise haftalık olarak hesabına yatıyor. Bunun yanında, uygulama üzerinden kazancının takibini kolayca yapabiliyorsun. 

Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen altta yer alan “Sıkça Sorulan Sorular” kısmına göz atabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsin. Sen de hemen Mr&Ms Beauty Pro uygulamasını indir, freelance stilist olarak daha esnek çalış ve üstelik daha çok kazan! 

SSS

Nasıl üye olurum?

Üye olmak çok basit. Freelancer uygulamasını indir ve kaydol!

Hangi servisleri sunabilirim?

  • Kadın Kuaför
  • Erkek Kuaför
  • Kadın & Erkek Kuaför
  • Manikür & Pedikür
  • Makyaj
  • Türban Tasarımı
  • Hint Kınası
  • Tırnak
  • Kaş-Kirpik
  • Örgü

servislerini sunabilirsiniz.

Ne kadar kazanırım?

Tamamen size bağlı, uygulama üzerinde ne kadar aktif olursanız o kadar çok kazanırsınız.

Sertifika veriyor musunuz?

Hayır

Hangi illerde hizmet vereceksiniz?

Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermekteyiz.

Üye olma masrafı var mı?

Üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yabancı uyrukluyum, üye olabilir miyim?

Evet, üye olabilirsiniz.
Diğer belgelere ek;
Oturma izni,
Çalışma izni
Belgelerini yüklemelisiniz.

Ne zaman ödeme alırım?

Ödemeleriniz haftalık olarak hesabınızda.

Eğitim veriyor musunuz?

Hayır

Salonlar üye olabilir mi?

Salonlar planımız dahilindedir.

Birden fazla uzmanlık alanı seçebilir miyim?

Sizinle iletişime geçildiğinde belirtebilirsiniz.

Üyelik için hangi belgeler gerekiyor?

Adli sicil kaydı,

Kimlik, Ehliyet veya Pasaport Ön Yüzü

Sertifikalar

Open chat